Konkurs na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni pt. „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 czerwca 2019

W związku z realizacją na terenie województwa śląskiego Akcji pt. „Bezpieczne wakacje 2019” oraz programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje, że rozpoczął się konkurs na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni pt. „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”

Konkurs adresowany jest do podmiotów organizujących wypoczynek dla dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania, a jego celem jest promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania czasu wolnego w miejscu zamieszkania.
Konkurs polega na przygotowaniu i przesłaniu do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach reportażu w formie prezentacji multimedialnej, przedstawiającego zrealizowany w okresie wakacyjnym, nieodpłatny wypoczynek dla dzieci i młodzieży.
Szczegóły dotyczące przedmiotu i zakresu konkursu znajdują się w regulaminie.

Organizatorami konkursu są: Wojewoda Śląski, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Śląski Kurator Oświaty.