Konferencja „Szczepienia ochronne – jak zachęcić nieprzekonanych"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 września 2018

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sosnowcu informuje o organizacji, przez Ministerstwo Zdrowia i Instytut Matki i Dziecka, Konferencji Naukowo - Szkoleniowej pt. „Szczepienia ochronne – jak zachęcić nieprzekonanych”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29 września 2018r. w Instytucie Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka 17a w Warszawie. Jest skierowane do lekarzy rodzinnych i pediatrów (liczba zgłoszeń jest ograniczona, udział uczestników bezpłatny).

Informacja o konferencji została zamieszczona na stronie Instytutu, link do zaproszenia poniżej: http://www.imid.med.pl/pl/aktualnosci/konferencja-szczepienia-ochronne-jak-zachecicnieprzekonanych

Poniżej podaję również link do strony Ministerstwa Zdrowia, gdzie został zamieszczony komunikat: https://www.gov.pl/zdrowie/zapraszamy-do-wziecia-udzialu-w-konferencji-szczepienia-ochronnejak-zachecic-nieprzekonanych
Osoby zainteresowane ww. konferencją muszą wysłać zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu, zgodnie z informacją podaną na stronie Instytutu.